Kontakt & Öppettider

Här når du oss:

08 – 654 01 12

boka@sparadiset.se

Vill du göra en bokningsförfrågan fyller du i formuläret till höger

Varje dag är vi 3 personer som har hand om telefonen mellan våra behandlingar och vi gör vårt bästa för att hinna svara på varje samtal, ibland misslyckas vi så lämna då ett meddelande så ringer vi upp så fort vi får en lucka!

Bokningsförfrågan

 
 
 
 
 

Öppettider:

måndag – fredag 10:00 – 20:00 (till 21 enligt bokning)
lördag 10:00 – 20:00 (till 21 enligt bokning)
söndag 11:00 – 18:00

Adress:

Sparadiset Östermalm
Sibyllegatan 50b
114 43 Stockholm
T-bana Stadion

Sparadiset Södermalm
Ringvägen 84
118 60 Stockholm
T-bana Skanstull  (ingång på baksidan av huset)

Sparadiset Kungsholmen
Fridhemsgatan 66c
112 46 Stockholm
T-bana Fridhemsplan

Kontaktpersoner

Platschef Kungsholmen – Elin Brunnberg, elin@sparadiset.se

Platschef Östermalm - Lisa Fogelström, lisa@sparadiset.se

Platschef Södermalm – Malin Cedermark, malinc@sparadiset.se

Spa-koordinator / Operativ chef - Malin Welén, malin@sparadiset.se 

Ansvariga ägare är Alinne Holmström och Frida Agrell.
Vill du komma i kontakt med oss ang. marknadsföring maila till:
marknad@sparadiset.se
 

För bokning eller bokningsförfrågan eller små funderingar, maila till:

boka@sparadiset.se

För frågor som gäller driften av företaget
frida@sparadiset.se 
alinne@sparadiset.se

Ekonomiansvarig är Sari Möttö, henne når du på: sari@sparadiset.se

Sparadisets webshop drivs av Sparadiset Spakedjan Holding AB, 556945-2229, Ringvägen 84, 118 60 Stockholm. 08-641 12 16