Kontakt & Öppettider

Här når du oss:

08 – 654 01 12

boka@sparadiset.se

Vill du göra en bokningsförfrågan fyller du i formuläret till höger

Bokningsförfrågan

Onlinebokning

Öppettider:

måndag – fredag 10:00 – 20:00 (till 21 enligt bokning)
lördag 10:00 – 20:00 (till 21 enligt bokning)
söndag 11:00 – 18:00

Adress:

Sparadiset Östermalm
Sibyllegatan 50b
114 43 Stockholm
T-bana Stadion

Sparadiset Södermalm
Ringvägen 84
118 60 Stockholm
T-bana Skanstull  (ingång på baksidan av huset)

Sparadiset Västermalm
Fridhemsgatan 66c
112 46 Stockholm
T-bana Fridhemsplan

Kontaktpersoner

Platschef Västermalm – Erika Ottosson, erika@sparadiset.se

Platschef Östermalm - Lisa Fogelström, lisa@sparadiset.se

Platschef Södermalm – Malin Cedermark, malinc@sparadiset.se

Spa-koordinator - Malin Welén, malin@sparadiset.se 

Ansvariga ägare är Alinne Holmström och Frida Agrell.
Vill du komma i kontakt med oss ang. marknadsföring maila till:
marknad@sparadiset.se
 

För bokning eller bokningsförfrågan eller små funderingar, maila till:

boka@sparadiset.se

För frågor som gäller driften av företaget
frida@sparadiset.se 
alinne@sparadiset.se

Ekonomiansvarig är Tina Wallén, henne når du på: tina@sparadiset.se

Sparadisets webshop drivs av Sparadiset Spakedjan Holding AB, 556945-2229, Ringvägen 84, 118 60 Stockholm. 08-641 12 16