Kontakt & Öppettider

Här når du oss:

Telefon: 08 – 654 01 12/ 13

Mail: boka@sparadiset.se

 

Sommartider:

Under midsommarhelgen har vi stängt på alla våra spa-anläggningar mellan fredagen den 20e juni till söndagen den 22a juni. På måndag den 23e juni öppnar vi igen och sedan kör vi på som vanligt hela sommaren på Sparadiset Östermalm och Västermalm (Kungsholmen).  Södermalm renoveras i sommar och den 1a augusti ska allt vara klart och Södermalm öppnar igen. Varmt välkomna!

 

Öppettider:

måndag – fredag 11:00 – 20:00
lördag 10:00 – 20:00
söndag 11:00 – 18:00

 

Adress:

Sparadiset Östermalm
Sibyllegatan 50b
114 43 Stockholm
T-bana Stadion

Sparadiset Södermalm
Ringvägen 84
118 60 Stockholm
T-bana Skanstull
 (ingång på baksidan av huset)

Sparadiset Västermalm
Fridhemsgatan 66c
112 46 Stockholm
T-bana Fridhemsplan


 

Bokning

Gör du enklast via hemsidan genom att klicka på Boka, eller skicka ett mail till: boka@sparadiset.se
Det går också bra att ringa 
08-654 01 12 eller 08-654 01 13
Båda nr kopplas till vår bokningstelefon och där hjälper vi dig oavsett vilket ställe du vill boka på.

När du mailar oss ange alltid ditt namn och telefonnummer samt vilket ställe du vill boka på.  Berätta gärna var du hittade oss också!

Ibland har vi mycket att göra, framförallt på helger och kvällar och har ibland svårt att svara i telefon. Lämna då ett meddelande eller maila oss på boka@sparadiset.se så återkommer vi så snart vi kan.

 

Avbokning

Avbokning av behandling skall ske minst 48h före bokad behandling.
Avbokning av gruppbokning i någon av våra relaxavdelning ska ske minst 14 dagar före bokad tid.
Ej avbokad tid debiteras med 50%.

 

Kontaktpersoner

Platschef Västermalm – Elin Axelsson, elin@sparadiset.se

Platschef Östermalm - Malin Welén, malin@sparadiset.se

Platschef Södermalm – Malin Cedermark, malinc@sparadiset.se

Ansvariga ägare är Alinne Holmström och Frida Agrell.
Vill du komma i kontakt med oss ang. marknadsföring maila till:
marknad@sparadiset.se

För övriga frågor maila till:
frida@sparadiset.se
alinne@sparadiset.se

Sparadisets webshop drivs av Sparadiset Spakedjan Holding AB, 556945-2229, Ringvägen 84, 118 60 Stockholm. 08-641 12 16