Kontakt & Öppettider

Du gör din bokning lättast genom att klicka på

onlinebokning till höger.

 

Vill du boka en Spaavdelning eller ett Lyxpaket

kan du skicka en förfrågan genom att fylla i formuläret här bredvid.

 

Tel: 08-654 01 12

På helger har vi svårt att svara i telefon maila istället på boka@sparadiset.se.


Bokningsförfrågan

 
 
 
 
 

Öppettider Stockholm

måndag – fredag 10:00 – 20:00 (till 21 enligt bokning)
lördag 10:00 – 20:00 (till 21 enligt bokning)
söndag 11:00 – 18:00

Öppettider Malmö

måndag 
12:00 – 19:00
tisdag-lördag 11:00 – 20:00
söndag 11:00 – 17:00

Adress:

Sparadiset Östermalm
Sibyllegatan 50b
114 43 Stockholm
T-bana Stadion

__________________

Sparadiset Södermalm
Ringvägen 84
118 60 Stockholm
T-bana Skanstull  (ingång på baksidan av huset)

__________________

Sparadiset Kungsholmen
Fridhemsgatan 66c
112 46 Stockholm
T-bana Fridhemsplan

__________________

Sparadiset Malmö
Husargatan 3
211 28 Malmö

Kontaktpersoner

Platschef Kungsholmen – Elin Brunnberg, elin@sparadiset.se

Platschef Östermalm - Lisa Fogelström, lisa@sparadiset.se

Platschef Södermalm – Malin Cedermark, malinc@sparadiset.se

Platschef Malmö – Lina Pettersson, lina@sparadiset.se

Spa-koordinator / Operativ chef - Malin Welén, malin@sparadiset.se 

Ansvariga ägare är Alinne Holmström och Frida Agrell.
Vill du komma i kontakt med oss ang. marknadsföring maila till:
frida@sparadiset.se
 

För bokning eller bokningsförfrågan eller små funderingar, maila till:

boka@sparadiset.se

För frågor som gäller driften av företaget

 Ägare/Marknadsansvarig frida@sparadiset.se/ Markandsansvarig
Ägare alinne@sparadiset.se/ Etableringsansvarig

Koncern VD- Josefin Höök/ josefin@sparadiset.se

Ekonomiansvarig är Sari Möttö, henne når du på: sari@sparadiset.se

Sparadisets webshop drivs av Sparadiset Spakedjan Holding AB, 556945-2229, Ringvägen 84, 118 60 Stockholm. 08-641 12 16

Our website use cookies. By using the website you are agreeing to out cookies policy. Click here for more information.

I understand